Propozycje kursów Młodzieżowego Centrum Kariery dla maturzystów i nie tylko

Młodzieżowe Centrum Kariery w Jaworznie proponuje dla absolwentów szkoły, a więc dla tegorocznych maturzystów, którzy kończą edukację w szkole ponadgimnazjalnej w kwietniu, szereg bezpłatnych kursów i udział w projektach współfinansowanych przez UE. Szczegóły na plakacie.

Dla osób, które ukończyły 16 lat, w ofercie kurs obsługi kasy fiskalnej. Może się on odbyć się na terenie szkoły w godzinach popołudniowych, jeśli zgłosi się od 10 do 15 chętnych. Ten kurs jest niestety płatny- cena 60 zł, ale kwota jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z innymi  ofertami takiego kursu  na rynku.

Zainteresowane osoby mogą zapisać się u doradcy zawodowego – dyżur we wtorki 8.15 do 13.15 w sali 3/II lub na przerwie w pozostałe dni tygodnia. Zachęcam również do skorzystania z pomocy w redagowaniu dokumentów aplikacyjnych czy w innych kwestiach związanych z dalszą edukacją i rynkiem pracy.

Doradca zawodowy

Teresa Mulka-Łuszcz