Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie, zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! O ciasteczkach możesz przeczytać więcej tutaj
naszywka-godlo-polski-nowy-wzor.png

ZESPÓŁ SZKÓŁ

PONADGIMNAZJALNYCH NR 6

Get Adobe Flash player

WOJEWÓDZKA INAUGURACJA roku szkolnego 2016/2017 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 01.09.2016 r.

rozmiar czcionki

W dniu 01.09.2016 r. o godz. 12:00 w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie, ul. Promienna 65, odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017 z udziałem przedstawicieli władz państwowych, województwa śląskiego i miasta Jaworzna oraz wielu innych znamienitych gości.

 

Spotkania uczniów z wychowawcami klas odbędą się o godz. 10:00. 

W tym dniu obowiązuje odświętny strój szkolny.

 

UWAGA!

01.09.2016 r. (czwartek) będzie utrudniony ruch na ulicy Promiennej oraz niedostępne (za wyjątkiem zaproszonych gości) będą parkingi wokół Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ulicy Promiennej 65.

Prosimy, aby uczniowie na rozpoczęcie roku szkolnego przyjechali środkami komunikacji miejskiej.