WOJEWÓDZKA INAUGURACJA roku szkolnego 2016/2017 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 01.09.2016 r.

W dniu 01.09.2016 r. o godz. 12:00 w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie, ul. Promienna 65, odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017 z udziałem przedstawicieli władz państwowych, województwa śląskiego i miasta Jaworzna oraz wielu innych znamienitych gości.

Spotkania uczniów z wychowawcami klas odbędą się o godz. 10:00.

W tym dniu obowiązuje odświętny strój szkolny.

UWAGA!

01.09.2016 r. (czwartek) będzie utrudniony ruch na ulicy Promiennej oraz niedostępne (za wyjątkiem zaproszonych gości) będą parkingi wokół Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ulicy Promiennej 65.

Prosimy, aby uczniowie na rozpoczęcie roku szkolnego przyjechali środkami komunikacji miejskiej.