Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na ich używanie, zostaną zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! O ciasteczkach możesz przeczytać więcej tutaj
naszywka-godlo-polski-nowy-wzor.png

ZESPÓŁ SZKÓŁ

PONADGIMNAZJALNYCH NR 6

Get Adobe Flash player

Portugalskie staże

rozmiar czcionki

„Portugalskie staże” to nazwa kolejnego już projektu, który będzie realizowany w nowym roku szkolnym 2016/2017 przez Technikum nr 6 w Jaworznie. Tym razem nasza młodzież będzie odbywała 3-tygodniowe staże w Portugalii. Projekt ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży naszej szkoły ale również naszych absolwentów, którzy bardzo szybko dowiedzieli się  o jego realizacji i starają się, aby ponownie pojechać za granicę

Nowy rok szkolny zaczniemy zatem od rekrutacji do nowego, jakże ciekawego projektu. Nasi uczniowie przejdą przez kurs przygotowania językowego, pedagogicznego oraz kulturowego. 

Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.